Paznokcie żelowe

img

9 Lakierów hybrydowych światowych marek, które musisz poznać

Lakier hybrydowy zmienił rynek paznokciowy! Podbił serca zarówno profesjonalnych salonów jak i miłośniczek samodzielnego wykonywania paznokci w domu . Jednym z głównych powodów, dla których hybrydowy lakier do paznokci jest tak popularny to to, że utrzymuje się na paznokciach bez trudu przez 2 tygodnie. Wiele marek opracowało własną technologię i formułę hybrydy, jak również gamę zachwycających kolorów, poznaj najlepsze światowe firmy produkujące lakiery hybrydowe.

OPI Gelcolor

OPI to znana marka świetnych jakościowo lakierów do paznokci z szeroką gamą kolorów o zabawnych nazwach. Używana głównie w profesjonalnych salonach.

Chociaż kolekcja lakierów hybrydowych OPI nie jest tak bogata jak ich klasyczna kolekcja, OPI zadbało o to, aby wśród hybryd znalazły się ulubione produkty klientów.

Buteleczka 15 ml kosztuje około 100 złotych.

Gelish Harmony

Jedna z pierwszych marek, która wypuściła na rynek lakiery hybrydowe. Marka jest używana głównie w profesjonalnych salonach.

Buteleczka 15 ml kosztuje około 90 złotych.

CND Shellac

Shellac to kolejna znana, wysokiej jakości marka lakierów do paznokci. Podobnie jak Harmony Gelish, CND Shellac jest zazwyczaj dostępny tylko dla certyfikowanych stylistek paznokci. Hybrydy CND są hipoalergiczne i nieuczulające.

Buteleczka 7,3 ml kosztuje około 70 złotych

IBD Just Gel

International Beauty Design (IBD) jest od dziesięcioleci wieloletnim liderem w branży paznokciowej. Oprócz tego, że IBD Just Gel jest dobrze znaną marką i produktem wysokiej jakości, kolejną zaletą hybrydy IBD Just Gel jest to, że jest ona kompatybilna z innymi systemami hybrydowymi, co ułatwia profesjonalistom używanie różnych warstw wierzchnich i bazowych zamiennie z IBD.

Buteleczka 14 ml kosztuje około 40 złotych

Top